Pogadanki

„Twoja droga do siebie„ WARSZTAT GOŚCINNY

Serdecznie Cię zapraszam na pierwsze warsztaty z serii „Twoja droga do siebie”.

W kameralnym gronie oraz serdeczniej atmosferze przekażę Ci wiedzę o centrach energetycznych i ich ogromnym wpływie na Twoje zdrowie oraz dobre samopoczucie. (więcej…)

Co w ziarenkach może być smaczne i zdrowe?

Jedzenie potrafi być smaczne. Jedzenie potrafi być zdrowe. A czy możemy stworzyć jedzenie, które jednocześnie będzie i smaczne, i zdrowe, i jeszcze na dodatek będzie wpływało na nasze zdrowie psychiczne? Już niebawem przekonamy się na mini warsztatach wraz z pogadanką o tym, co…..

(więcej…)

MOJE DZIECKO W WIRTUALNYM ŚWIECIE – szanse i zagrożenia!

opracowanie: Minds Of Hope

Zapraszamy na nowe pogadanki związane z psychologią rozwoju oraz zaburzeń dzieci i młodzieży.

MOJE DZIECKO W WIRTUALNYM ŚWIECIE – szanse i zagrożenia!

Zapraszamy do uczestnictwa! W kwietniu i maju będziemy mówić o rozprzestrzeniającym się szybko wśród dzieci uzależnieniu od Internetu, ale także o wielu innych zagrożeniach, które wiążą się z technologią, do której nasze dzieci mają coraz większy i bezpośredni, często niekontrolowany dostęp. (więcej…)

Komunikacja i komunikat “na miarę”

źródło: Minds Of Hope

Już 27 grudnia br. zapraszamy na pogadankę na temat komunikacji i komunikatów. Sposób komunikacji pomiędzy ludźmi jest najbardziej złożoną formą wymiany, pozyskiwania, czy też dzielenia się informacjami, służącymi osiąganiu określonych (choć nie zawsze z góry znanych) celów.

W trakcie pogadanki zapoznamy się z rożnymi formami komunikacji i formułowania komunikatów. (więcej…)

Seminarium nt. szczęścia w życiu

17.03.2016; źródło: informacja własna

Jutro seminarium na temat tego, jak szukać, a jak (nie) znaleźć szczęście w życiu.

Już jutro zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rozmowy o szczęściu. Czy we współczesnych, zabieganych czasach, w ogóle warto rozmawiać o szczęściu? Czym to szczęście jest, a czym nie jest? Jak po nie sięgać, a jak nigdy go nie osiągniemy, bo wykorzystujemy dezadaptacyjne strategie?

Co warto w sobie rozwijać, a co pomijać, ignorować lub spokojnie zostawić, bo ani nie zaszkodzi, ani też nie pomoże w naszej wędrówce ku lepszemu?

Zaczynamy 18 marca br., o 17:30. Zapisy przez opcję KONTAKT lub telefonicznie.