Prelekcje i pogadanki

Neuropsychologiczne podłoże uważności: co dzieje się w naszych ciałach i umysłach?

Jednodniowe szkolenie skierowane do profesjonalistów i osób, które zawodowo zajmują się lub rozpoczynają swoją aktywność zawodową w zakresie uważności.

SPRAWDŹ, CO BĘDZIEMY PORUSZAĆ I ĆWICZYĆ (więcej…)

ZŁAP ODDECH – otwarta praktyka uważności

🧡💛OTWARTA PRAKTYKA UWAŻNOŚCI 🧡 OTWARTE SPOTKANIE Z UWAŻNOŚCIĄ 💛🧡

Złap oddech. Po prostu bądź!

Każdego dnia dzieje się coś. W każdej chwili czujemy coś. W każdym momencie doświadczamy czegoś. Niezależnie od dnia i pory roku. Po prostu jesteśmy!!!

Dzięki formalnym i nieformalnym praktykom uważności mamy możliwość eksplorowania siebie samego takimi jakimi jesteśmy, niezależnie od tego, co dzieje się dookoła. Możemy być (więcej…)

Warsztaty z uważnym gotowaniem

11.01.2017; źródło: informacja własna.

Zapraszamy na niecodzienne warsztaty do Minds of Hope. Pobędziemy z uważnością w kuchni, podoświadczamy smaków i zapachów. Przyrządzimy z uwagą lekkie, smacznie i zdrowe posiłki.

Już w sobotę 21 stycznia odbędą się organizowane przez Minds of Hope warsztaty poświęcone uważności. Jednak nie będą to warsztaty typowe. Zaprosimy tym razem uważność do kuchni. Tu również możemy uczyć się bycia Tu i Teraz, a tym sposobem dać odetchnąć naszemu umysłowi od zaprzątających nas, często negatywnych myśli i/lub zmartwień. (więcej…)

Muzykoterapia – spotkania terapeutyczne w Minds of Hope

04.08.2016 r; źródło: informacja własna

Obniżenie nastroju a może nasilenie lęku? Muzyczne spotkanie w Minds of Hope, które działa, jak balsam na nasze emocje.

Już jutro, o godzinie 20.00 zapraszamy na spotkanie terapeutyczne, które będzie przebiegało w niecodziennej formie. Tym razem zapraszamy do udziału w zajęciach z muzykoterapii. (więcej…)

Prelekcja: “Jakość życia dla zdrowych i chorych – co to jest, jak o nią dbać?” – 16 maja 2014

Już 16 maja 2014r. o godz. 18.00 zapraszamy na pogadankę o jakości życia, której doświadczamy w naszych codziennych czynnościach, zdaniach, rolach, sytuacjach. Porozmawiamy o tym jakie składniki budują jakość życia, kiedy jesteśmy zdrowi, a co się dzieje, kiedy w nasze życie wkracza choroba, która zmienia nasze postrzeganie siebie, najbliższych, planów, przyszłości itp. itd. (więcej…)