Czytelnia, to miejsce, gdzie zawsze możecie Państwo przysiąść na chwilę lub na dłużej, by po wypełnionym obowiązkami dniu, zaczerpnąć chwili oddechu. Tu również znajdziecie coś do samodzielnej pracy, która może posłużyć do osobistego rozwoju lub przydać się w formułowaniu problemu, który być może Państwu lub komuś bliskiemu przeszkadza w codziennym życiu.

W czytelni znajdziecie Państwo wzmianki o ciekawych odkryciach naukowych z zakresu medycyny, psychologii, biznesu. Tu również zamieszczamy linki do interesujących artykułów, jak rekomendacje godnych uwagi pozycji książkowych, które warto przeczytać nie tylko z powodów zawodowych.  Tu również istnieje możliwość odpowiedzenia sobie na kilka podstawowych pytań związanych z Państwa codziennym funkcjonowaniem. Jeśli wyniki testów psychologicznych  Państwa zaciekawią lub zaniepokoją, jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na pojawiające się pytania lub wątpliwości i służyć profesjonalna pomocą.

Życzymy miłej lektury i prosimy pamiętać, że w każdej czytelni obowiązuje jakiś regulamin. W naszej czytelni prosimy przede wszystkim o ciszę i zasłuchanie się w siebie. Zapraszamy.