Testy psychologiczne służą do wstępnej lub pogłębionej analizy wybranych aspektów naszej struktury psychologicznej. Mogą dotyczyć różnych sfer, w tym m.in. inteligencji, osobowości, temperamentu, kreatywności, predyspozycji zawodowych, zdolności poznawczych, radzenia sobie ze stresem i wielu innych. Możemy je podzielić na takie, które są ogólnie dostępne, jak i takie, do których dostęp mają tylko psychologowie po okazaniu dyplomu, a nawet takie, do których stosowania potrzebne są specjalne kursy i szkolenia, by umieć jak najlepiej zinterpretować ich wyniki.  W Minds of Hope świadczymy kompleksową diagnozę psychologiczną z wykorzystaniem profesjonalnym testów psychologicznych, uznanych i certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i inne uznane polskie i zagraniczne towarzystwa naukowe. Chcesz zapoznać się z zakresem testów – zajrzyj:

  1. testy i badania psychologiczne dla osób dorosłych
  2. testy i badania psychologiczne dla młodzieży i dzieci

Poniżej zapraszamy Państwa do wypełnienia kilku podstawowych testów psychologicznych, które dotyczą ważnych aspektów naszego życia: szczęścia, objawów depresji, poziomu stresu, którego doświadczamy, itp.

Jeśli wyniki tych testów zainteresują Państwa lub wzbudzą jakieś pytania, zapraszamy na spotkanie z psychologiem lub psychoterapeutą, który pomoże w interpretacji wyników lub zaproponuje dodatkowe testy, służące pełniejszej diagnozie.

Czy uważasz się za szczęśliwego? →

Czy masz depresję? →

Czy jesteś osobą zestresowaną? →

Czy chcesz sprawdzić swój potencjał zawodowy? →

Czy doświadczasz wypalenia zawodowego? →