Aktualności

Dzień Otwarty z psychodietetyką już niebawem w Minds Of Hope

21.08.2017; informacja: Minds of Hope

Dzień Otwarty nt. psychodietetyki w Minds Of Hope. Ruszają zapisy na bezpłatne konsultacje.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację do specjalisty z zakresu psychodietetyki oraz psychologów i psychoterapeutów zajmujących się zaburzeniami odżywiania.

Zapraszamy dorosłych, bez względu na wiek. Jeśli problem nie dotyczy Ciebie, a Twojego dziecka (dzieci szkolne lub nastolatków), czekają na Ciebie także psychologowie i psychoterapeuci dziecięcy. Możecie przyjść osobiście lub z dzieckiem.

Tego dnia (14 października 2017r.), będziemy do Państwa dyspozycji od godziny 11.30 do godziny 16.30. Poszczególne konsultacje zaplanowane są na ok. 30 min.

Będzie też możliwość uzgodnienia dalszej pracy ze specjalistą, jeśli po konsultacji wstępnej, będziecie Państwo mieli takie oczekiwanie i potrzeby. Przygotujemy kompleksowy plan diagnostyki i leczenia, włączając w to również konsultacje lekarza oraz odpowiednie badania laboratoryjne.

Rejestracja wyłącznie poprzez formularz kontaktowy. Liczba bezpłatnych porad limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń oraz potwierdzenie mailowe z Minds Of Hope z wyznaczoną godziną porady.

Szanujemy czas Państwa oraz czas naszych specjalistów i chcemy podarować naszą ekspertyzę tym, którzy  najbardziej tego potrzebują, dlatego wprowadziliśmy zasadę, że osoby, które zapiszą się na bezpłatną poradę, a nie odwołają jej na minimum 48h przed terminem, nie będą mogły skorzystać z innych akcji promocyjnych organizowanych w przyszłości przez Minds Of Hope.