Warsztaty

Gdy myśli krążą wokół jedzenia – Grupa Wsparcia dla osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania

GDY MYŚLI KRĄŻĄ WOKÓŁ JEDZENIA – otwarty nabór do grupy wsparcia dla osób zmagających się z ZABURZENIAMI ODŻYWIANIA.

Zobacz, jak możesz zmienić swoje życie!! Grupa wsparcia adresowana jest do osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania. Gdy jedzenie lub niejedzenie staje się najważniejszym obszarem w życiu, wokół którego koncentrują się myśli, trudności w życiu osobistym, zawodowym, relacjach z bliskimi narastają, stan zdrowia pogarsza się, warto sprawdzić, dlaczego tak się dzieje i jak można to zmienić. Wykazano, że regularne spotykanie się w bezpiecznych warunkach z osobami doświadczającymi podobnych trudności stanowi istotny czynnik leczący. Tym czynnikiem jest właśnie grupa wsparcia, która tworzy przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami, stawiania pytań i szukania odpowiedzi na trudności w obszarze zaburzeń odżywiania.

W trakcie cotygodniowych półtoragodzinnych spotkań będziemy przyglądali się motywom dlaczego nasza pozycja wobec podstawowej funkcji życiowej jaką jest jedzenie przyjmuje właśnie taką formę. Może jemy za dużo i nie potrafimy przerwać, a może jemy tylko określone produkty i wokół nich koncentruje się nasze działanie, może z jakiegoś powodu odmawiamy jedzenia stosując naprzemiennie różne diety – cud albo w ogóle z niego rezygnujemy?

 • Uczestnicy nauczą się rozpoznawać jakie czynniki wyzwalają lub nasilają doświadczane zaburzenie odżywiania.
 • Wypracują swoje indywidualne strategie zapobiegania i radzenia sobie z nimi oraz sposoby wdrożenia i utrzymania zmiany.

Czas trwania grupy i zasady uczestnictwa:

 • Łącznie: 5 miesięcy, czyli 20 spotkań
 • Czas pojedynczego spotkania to 90 min
 • Terminy: Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu w środy w Minds Of Hope w godzinach 18.00-19:30 od 09 stycznia 2019 do 24 kwietnia 2019. Cały harmonogram spotkań grupy dostępny na FB w wydarzeniach.
 • UWAGA! w pracy grupy wsparcia ważne jest utrzymanie grupy w pełnym składzie przez cały okres realizacji spotkań, co stwarza optymalne warunki do osiągnięcia nie tylko znamiennych rezultatów, ale również utrzymujących się w czasie. Z tego względu Uczestnik po kwalifikacji zostanie poproszony o pisemną deklarację, że będzie uczestniczył w całym cyklu pracy grupy. Uczestnik może opuścić co najwyżej 3 spotkania, po wcześniejszym poinformowaniu terapeuty/prowadzącego.

Zasady płatności i organizacyjne:

 • Cena za sesję 90 min: 90 zł brutto za 1 spotkanie, płatne z góry za cały miesiąc do 3 dni roboczych przed terminem pierwszej sesji w miesiącu
 • Zajęcia będą prowadzone w siedzibie Minds of Hope ul.Sokołowska 9/327  w Warszawie
 • Dane do przelewu:
  02 1050 1025 1000 0092 0370 7410
  Minds of Hope
  ul. Sokołowska 9/327
  01-142 Warszawa
  W tytule przelewu należy podać: Imię i Nazwisko oraz informację „Grupa Wsparcia ZajadaMy”
 • Zapisy i kontakt: do 07 stycznia 2019r. pod tel. 730.990.327 lub e-mail: kontakt@mindsofhope.eu

UWAGA – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!*

Ostateczna kwalifikacja do grupy nastąpi po indywidualnej konsultacji diagnostycznej. Cena konsultacji diagnostycznej dla kandydatów do grupy terapeutycznej w promocyjnej cenie: 100 zł / 30-40 min sesję.

Przyjdź, podziel się swoimi trudnościami, zobacz, że nie jesteś sam i zmień swoje życie!!!

*z uwagi na proces pracy w grupie informujemy, że uruchomienie grupy nastąpi po zakwalifikowaniu min. 10 osób