Szkolenia otwarte

Komunikacja bez ograniczeń

17.08.2015; źródło: Informacja własna

KOMUNIKACJA BEZ OGRANICZEŃ czyli POROZUMIENIE JEST MOŻLIWE

Dobra komunikacja to podstawa sukcesu w życiu i biznesie. Tezą tego szkolenia jest stwierdzenie, że:

Możesz tak mówić do ludzi, by chcieli cię słuchać, wierzyli w Twoje przesłanie i podążali za Tobą.

Umiejętność efektywnej komunikacji nie jest cechą wrodzoną. Mówienia do ludzi i rozmawiania z ludźmi można się nauczyć, a nawet więcej: trzeba się nauczyć, gdyż jest to krytyczna umiejętność w dzisiejszych czasach, by odnieść sukces i być spełnionym.

Dowiesz się jakimi systemami reprezentacyjnymi ludzie kodują i rozkodowują odbierane informacje czyli jakie są kanały komunikacji. Nauczysz się podążać za wzorem myślowym twojego rozmówcy czyli jak się do niego dopasować i jak go prowadzić.

Poznasz metaprogramy, czyli filtry ludzkiego zachowania stanowiące ryzyko dla dobrej komunikacji.

Zrozumiesz, że każdy ma inne mapy pojęciowe względem tego samego terenu, który w dodatku stale się zmienia. Odkryjesz Quantum Brainpower czyli umysły: ciała, świadomego umysłu, pola i jaźni. Nauczysz się czytania w myślach czyli komunikacji pozawerbalnej. Poznasz mechanizmy oraz style komunikacji społecznej w organizacji. Nauczysz się asertywności w komunikacji.Kierunek

Jeśli musisz zabierać głos w grupie czy na forum publicznym, jeśli chcesz skutecznie bronić swoich racji w dyskusji, jeśli chcesz by ważne rozmowy z bliskimi kończyły się satysfakcjonującymi wszystkie strony rozwiązaniami, to w taki czy w inny sposób dotykasz zagadnień tzw. wystąpień publicznych.

Możesz oswoić wystąpienia publiczne tak, by były one dla ciebie źródłem satysfakcji, a może nawet i przyjemności, a nie złej konieczności i frustracji.

Możesz stać się mówcą, którego historia przykuwa uwagę i inspiruje słuchaczy.

Miejsce szkolenia:

WARSZAWA

Terminy:

2015r.

  • Listopad 6-7 (piątek-sobota)

2016r.

  • Styczeń 15-16 (piątek-sobota)
  • Luty 12-13 (piątek-sobota)
  • Marzec 18-19 (piątek-sobota)
  • Kwiecień 22-23 (piątek-sobota)
  • Maj 20-21 (piątek-sobota)
  • Czerwiec 17-18 (piątek-sobota)

Prowadząca szkolenie:

Magdalena Malicka – manager, coach, wybitny ekspert rynku mediowego. Prawie dwadzieścia lat pracowała w międzynarodowych strukturach, z czego osiem lat na topowym stanowisku w międzynarodowym holdingu mediowym. Studiowała w trzech miastach i na czterech uczelniach wyższych. Ponad siedem lat zdobywała i praktykowała wiedzę z dziedziny coachingu w życiu prywatnym i zawodowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać się na któryś z terminów, zapraszamy do zakładki KONTAKT.