Prelekcje i pogadanki

Matura i egzaminy bez Stresu ?

Raz na zdalnym, a raz w szkole… Tyle trudnych zdarzeń dookoła, aż głowa boli! A matura jest już za chwilunię, już za momencik? No może i za rok, czy dwa, ale przecież ten czas tak galopuje, więc jak tu nie oszaleć z natłoku myśli, uczuć i zachowań?! Pomożemy Ci „wyjść z głowy” i ogarnąć sprawę!

Czas nauki w liceum, to często duży S.T.R.E.S. Do tego

pandemia, wojna w Ukrainie… Młodzi ludzie często mają mętlik w głowach, co dalej: jaki kierunek rozwoju wybrać? Pojawiają się rozterki związane z otoczeniem, przyjaciółmi i akceptacją w grupie. To czas kiedy szukamy swojej tożsamości i przynależności. Potrzebujemy uznania jak wody, aby móc dalej wzrastać.

Jeśli czujesz stres lub napięcie związane ze zbliżającym się końcem roku, egzaminami, to mamy dla Ciebie propozycję!

Przygotowaliśmy autorski warsztat, który pomoże Ci przejść ten trudny czas.

W ramach 3 spotkań poznasz:

 • mechanizm powstawania i działania stresu u Ciebie, co powodują wędrujące myśli,
 • szybkie i długofalowe sposoby redukcji stresu oraz akceptacji siebie,
 • metody pracy nad wyznaczaniem i realizowaniem własnych celów,
 • sposoby, by odpuścić sobie, złapać oddech, odpocząć… !

Zajęcia będą prowadzone w kameralnych grupach, przez eksperta w dziedzinie life-coachingu, dialogu motywującego oraz mindfulness.

NIESPODZIANKA!!! Po każdych zajęciach dostaniesz nagrania do własnego ćwiczenia w domu między spotkaniami. Pomogą Ci one w nagłej sytuacji lub na sali egzaminacyjnej!!!!

Dla kogo jest ten program:

 • Dla uczniów szkół średnich z klasy II, III lub IV, którzy:
  • chcą lepiej radzić sobie ze stresem i/lub
  • chcą lepiej opanować lęk i obawy na myśl o zbliżających się egzaminach (maturalnych, na studia zagrancizne, językowych, itp.) i/lub
  • chcą poprawić swoją pamięć, koncetrację i uważność.
 • Liczba miejsc jest ograniczona!

Terminy:

 • 12 kwietnia, godz. 18.00 do 19.15 (15 min – informacje organizacyjne)
 • 19 kwietnia, godz. 18.00 do 19.00
 • 26 kwietnia, godz. 18.00 do 19.00
  Z zajęć skorzystasz najwięcej, jeśli będziesz na wszystkich zajęciach. Będziemy pracować w zamkniętej grupie, by lepiej się poznać, wspierać i wszystko rozumieć.

Miejsce

Zajęcia prowadzone są on-line, za pośrednictwem platformy Google MEET lub TEAMs.

Cena za spotkanie:

 • cena pojedynczego spotkania 110 zł zł brutto
 • udział w serii 3 spotkań on-line, to 270 zł brutto/os.,
 • rejestracja grupowa: wspieramy to, że troszczycie się nie tylko o siebie – jeśli zarejestrujesz się jednocześnie z 2 innymi osobami, to każdy z Was dostanie 10% zniżki, czyli zapłacicie tylko 243 zł brutto/os.

Terminy rejestracji i płatności:

 • wpłaty należy dokonać w ciągu 48 h po zgłoszeniu i otrzymaniu informacji zwrotnej o wstępnej rejestracji, jednak nie później niż w przededniu daty 1 spotkania  on-line lub (jeśli wpłata dokonana jest później), należy bezwłocznie wysłać na adres e-mail druk potwierdzenia dokonania wpłaty.
 • brak wpłaty w ww. terminach będzie stutkowac skresleniem z listy Uczestników.

Dane do przelewu:
02 1050 1025 1000 0092 0370 7410
Minds of Hope
ul. Sokołowska 9/327
01-142 Warszawa

W tytule przelewu należy podać: Imię i Nazwisko oraz informację o rodzaju i dopisek “Matura Bez Stresu”, np. Karol Nowacki, Matura Bez Stresu.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) albo chcesz zadać jakieś pytania, napisz do nas:

mail: Pokonam.Stres@MindsOfHope.eu

messenger na FB

i zarejestruj się!

Warunki uczestnictwa:

Krok 1. Podstawowym warunkiem udziału w kursie jest wypełnienie zgłoszenia jedną z dwóch metod:

a) przez stronę https://mindsofhope.eu/rezerwacja/   wybierając ONLINE-MINDFULNESS-Matura i egzaminy bez STRESU-Wojciech Jura

b) wypełnienie i przesłanie na adres Pokonam.Stres@mindsofhope.eu wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego oraz akceptacja Regulaminu.

Krok 2. Najpóźniej do 48h po rejestracji wpłać kwotę 270 zł na konto: 02 1050 1025 1000 0092 0370 7410 wraz z dopiskiem: Imię i Nazwisko+Matura Bez Stresu. Wpłata jest gwarancją rezerwacji miejsca w warsztacie, pod warunkiem dotrzymania terminu wpłaty całej kwoty. Prosimy sprawdzić numer konta przed wysłaniem przelewu.

Krok 3. Zwróć uwagę na nasze promocje i ciesz się zniżkami! Jedynie terminowe dokonanie płatności gwarantuje udział w warsztacie.

Zasady składania rezygnacji zostały określone w Rozdziale 5 Regulaminu. W przypadku złożenia rezygnacji w terminie późniejszym niż 21 dni kalendarzowych przed terminem wydarzenia, Organizator zastrzega sobie prawo do obciążenia zamawiającego pełnymi kosztami udziału w Kursie.

Jeśli masz pytania, napisz do nas: Pokonam.Stres@mindsofhope.eu lub tel.: +48.730.990.327. Odezwiemy się najszybciej, jak będzie to możliwe!