Aktualności

Międzynarodowy Dzień Bez Tytoniu – 31 maja

20.05.2017; opracowanie: Minds of Hope

Rzuć palenie lub inny swój nałóg w Międzynarodowym Dniu Bez Tytoniu.

31 maja przypada na dzień walki z nałogiem palenia. Z danych WHO wynika, że prawie połowa palaczy umiera z powodu tego nałogu. W Minds of Hope przyłączamy się do akcji organizowanych w tym dniu i będziemy wspierać nie tylko palaczy, ale WSZYSTKICH, którzy chcą skończyć z różnymi UZALEŻNIENIAMI, czyli:

  • uzależnieniami od różnego typu używek (alkoholu, SPA, tytoniu, leków)
  • uzależnieniami behawioralnymi (tj. od zakupów, Internetu, gier komputerowych lub ogólnie komputera, mediów społecznościowych, pracy, hazardu, telewizji, seksu, itp.)
  • uzależnieniami od jedzenia (czekolady, słodyczy, napadowego objadania, itp.)
  • uzależnienia od samookaleczenia
  • uzależnienia od nadmiernego dbania o tężyznę fizyczną i sylwetkę

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do lekarzy specjalistów oraz psychologów i psychoterapeutów. Jeśli problem uzależnienia nie dotyczy Ciebie, a Twojego dziecka (od przedszkolaka po nastolatków), czekają na Ciebie także psychologowie i psychoterapeuci dziecięcy. Możecie przyjść ze swoją pociechą lub umówić się najpierw osobiście na poradę wstępną.

Tego dnia (31 maja, środa), będziemy do Państwa dyspozycji od godziny 10.00 do godziny 20.30.

Rejestracja wyłącznie poprzez formularz kontaktowy. Liczba bezpłatnych porad limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń oraz potwierdzenie mailowe z Minds Of Hope z wyznaczoną godziną porady.

Szanujemy czas Państwa oraz naszych specjalistów i chcemy podarować naszą ekspertyzę tym, którzy  najbardziej tego potrzebują, dlatego wprowadziliśmy zasadę, że osoby, które zapiszą się na bezpłatną poradę, a nie odwołają jej na minimum 48h przed terminem, nie będą mogły skorzystać z innych akcji promocyjnych organizowanych w przyszłości przez Minds Of Hope.