lek. med. Monika May – Maciejewska

Wykształcenie

Ukończyła Akademię Medyczna na wydziale Lekarskim oraz jest absolwentką Akademii Psychologii Przywództwa organizowanym przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskie we współpracy z Jackiem Santorskim.

Jest certyfikowanym Coachem Life & Business Coachem EMCC z indywidualną akredytacją międzynarodową. Członek John Maxwell Team ,  największej  organizacji szkolącej w zakresie przywództwa i komunikacji. Ukończyła kurs Akademii IPTK „Konsultant Kryzysowy. Pierwsza Pomoc Psychologiczna w Kryzysie”.

Praca Zawodowa

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach pracującym z sukcesem na stanowiskach sprzedażowych , marketingowych i medycznych (w branży medycznej i farmaceutycznej) ) oraz w funkcjach korporacyjnych.

W pracy zawodowej odpowiadała za realizację ambitnych wyników finansowych obszaru za który odpowiadała, realizację celów operacyjnych całego zespołu , wdrożenie skutecznych procesów wprowadzania na rynek nowych produktów od ich wytworzenia do komercjalizacji.

Pracując w lokalnych oraz międzynarodowych zespołach, również zdalnych, zdobyła praktyczne doświadczenie osiągania rezultatów dzięki pracy zespołowej.

Dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu oraz ciągłemu doskonaleniu warsztatu, jako menadżer zmieniła swój sposób zarządzania ludźmi, zwiększając efektywność zespołu i własną satysfakcję.

Wielokrotnie świadomie podejmowała decyzje o znaczącej zmianie zawodowej, która zawsze była w efekcie zmianą na lepsze.

W ramach wolontariatu od 3-lat pracuje jako mentorka w programie Busola, skierowanym do młodych kobiet od 19 do 35 roku życia.

  • Pracuje z kobietami zainteresowanymi zwiększeniem skuteczności zawodowej, zbudowaniem mocniejszej pozycji w organizacji
  • Z liderami nad osiąganiem celów zespołowych
  • Ze wszystkimi, którzy chcą zbudować solidniejsze relacje w pracy … a przy okazji w rodzinie
  • Ze wszystkimi, którzy czują, że potrzebują coś zmienić , ale trudno im określić to „COŚ”.

Pracuje zarówno stacjonarnie, jak i on-line.

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:

Nieustająco pogłębia swój warsztat coachingowy poprzez uczestnictwo w różnorodnych kursach i szkoleniach zarówno polskich jak i międzynarodowych. Swoje umiejętności w pracy z ludźmi opiera o solidną wiedzę neurofizjologiczną.

Dowodem na podnoszenie własnej efektywności w tym zakresie są informacje zwrotne od osób, z którymi pracuje:

  • Styl pracy Moniki to unikalne połączenie merytoryki, konsekwencji, dążenia „do sedna”, „to the point” wraz z niezwykłym ciepłem i empatią bijącymi z każdego wypowiadanego zdania. Jej nieprzeciętna uważność i umiejętność wsłuchiwania się w moje potrzeby, a także solidny warsztat i bogate zaplecze stosowanych metod sprawiły, że w trakcie procesu osiągnęłam dużo więcej niż pierwotnie zakładałam.
  • Miałam przyjemność brać udział w kilkumiesięcznym coachingu indywidualnym prowadzonym przez Monikę. Spotkania dotyczyły mojego życia zawodowego. Dzięki Monice uświadomiłam sobie moje mocne strony, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Nabrałam również pewności siebie w życiu zawodowym i wypracowałam metody działania w sytuacjach, które są dla mnie szczególnie stresujące. Monika prowadzi coaching z ogromnym zaangażowaniem. Proponuje ciekawe ćwiczenia i zadaje skłaniające do refleksji pytania, dzięki którym na każdym spotkaniu odkrywałam coś nowego. Polecam!

Prywatnie:

Żona, mama 3-ki dzieci, pasjonatka rozwoju osobistego oraz doskonalenia przywództwa w każdym obszarze życia, wielbicielka górskich wycieczek, dobrej kuchni, udanego życia