mgr Agnieszka Jereczek

Wykształcenie

Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno społecznego SWPS w Warszawie, gdzie zdobyła kwalifikacje w zakresie Doradca zawodowy i Coaching zawodowy.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku biologia na Pomorskiej Akademii pedagogicznej w Słupsku.

Ponadto, ukończyła dodatkowe liczne kursy i szkolenia w zakresie marketingu i sprzedaży, jak również diagnostyki laboratoryjnej.

Praca zawodowa:

Zawodowo od kilkunastu lat związana z branżą laboratoryjną oraz diagnostyką snu. Doświadczony manager w zakresie marketingu i sprzedaży produktów i usług medycznych. Ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe, szczególnie w zakresie sprzedaży produktów i usług. Niejednokrotnie dowiodła, że im trudniejsze zadanie, tym lepiej stawia mu czoła, realizując zakładane cele i nierzadko je przekraczając.

Job coach i doradca zawodowy, specjalizująca się przede wszystkim w procesach coachingowych ludzi na zakręcie zawodowym, jak i osób młodych, którzy dopiero poszukują profesjonalnego sposobu na siebie.

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:

Praktyk z obszaru sprzedaży i zarządzania, które nieustannie rozwija i wzmacnia. Kierowała i kieruje kilkudziesięcio – kilkusetosobowymi, wielopokoleniowymi zespołami, wyznaczając cele i motywując w ich realizacji.

W trakcie pracy indywidualnej i zespołowej promuje i propaguje  zdrowy styl życia, który poznaje teoretycznie oraz praktycznie. Sama aktywnie uprawia sport i wspiera codzienną aktywność fizyczną jako jedną ze skutecznych form walki ze stresem.

Ludzi, z którymi pracuje zawsze zachęca do utrzymania równowagi w pracy zawodowej i życiu prywatnym.

Wspiera akcje „Ruch na receptę” i Fitness Medyczny.

Referencje 🏅