mgr Agnieszka Jereczek

Wykształcenie

Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno społecznego SWPS w Warszawie, gdzie zdobyła kwalifikacje w zakresie Doradca zawodowy i Coaching zawodowy.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku biologia na Pomorskiej Akademii pedagogicznej w Słupsku, a także liceum medyczne o kierunku pielęgniarkim. .

Ponadto, ukończyła dodatkowe liczne kursy i szkolenia w zakresie marketingu i sprzedaży, jak również diagnostyki laboratoryjnej.

Praca zawodowa:

Zawodowo od kilkunastu lat związana z branżą laboratoryjną oraz diagnostyką snu. Doświadczony manager w zakresie marketingu i sprzedaży produktów i usług medycznych. Ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe, szczególnie w zakresie sprzedaży produktów i usług. Niejednokrotnie dowiodła, że im trudniejsze zadanie, tym lepiej stawia mu czoła, realizując zakładane cele i nierzadko je przekraczając.

W trakcie zasadniczej pracy zawodowej zainteresowała się medycyną stylu życia oraz sportem, na tyle, że stały się jej pasją, bez których nie jest w stanie żyć, z radością  wspierając rozwój innych osób.

Specjalizuje się w problemach związanych z wypaleniem zawodowym i związanymi z tym zaburzeniami psychosomatycznymi. Gdy czujesz, że to co się z Tobą dzieje to wypalenie zawodowe, masz problemy ze zdrowiem, ponieważ dopadł cię ogromny stres w pracy a sytuacja trwa długo i nic się nie zmienia, zaczęcie pracy z Agnieszką, to dobra decyzja. Na pewno podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:

Jako Coach kariery łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zarządzanie zespołem sprzedażowym w Alab laboratoria, zarządzanie przychodnią i laboratorium badań snu z wykształceniem pielęgniarskim i związanym z praca z pacjentem.

Coachingiem jako metodą wsparcia w rozwoju oraz promocji zdrowia, zajmuje się od kilku lat, pomagając osobom, które mają problemy zdrowotne szczególnie związane z nadmiarem obowiązków zawodowych, nie czują się dobrze w swojej pracy i chcą to zmienić. Pomaga im odkryć ważne elementy prowadzące do zmiany, „zderzyć”  je z tzw. rzeczywistością, pokonać własne opory i ruszyć do działania z własnym dobranym indywidualnie planem.

Wolny czas spędza z rodziną, lubim wspólnie wyjeżdżać na wieś, do lasu, chodzić, jeździć na rowerach, wędrować po górach. Stara się żyć w zgodzie z naturą i zegarem biologicznym, codziennie spaceruje lub ćwiczy i dba o regularne odżywianie. Edukuje ludzi, jak żyć zdrowiej i zadbać o siebie i swoich bliskich.

Wspiera akcje „Ruch na receptę” i Fitness Medyczny.

Referencje ?