mgr Agnieszka Piszczelska

Wykształcenie:

Z wykształcenia ekonomistka. Ukończyła studia podyplomowe na wydziale zarządzania UW oraz liczne kierunki studiów podyplomowych związane z rozwijaniem kompetencji miękkich, m.in. coaching, mentoring, mediacje, itp.

Praca zawodowa:

Menedżer z 20-letnim doświadczeniem zdobytym w działach obsługi klienta, call centre i windykacji w branżach telekomunikacji, usług, sektora FMCG na rynku B2C i B2B. Zarządzała zespołami do 50 osób.

W trakcie pracy zawodowej doskonaliła się w zarządzaniu zmianą (np. w trakcie synergii), pracy z grupą (zatrudnianie, budowanie zespołu, stawianie celów, coaching, mentoring), orientacji na rezultaty i satysfakcję klienta (kluczowe w pionie obsługi Klienta).

Lubi  pracę z ludźmi, budować zespoły, wspomagać w realizacji celów, rozwijać kompetencje pracowników. Spod jej skrzydeł ludzie awansują na stanowiska specjalistyczne czy kierownicze również do innych obszarów, zgodnie ze swoimi kompetencjami.

W swojej karierze menadżera – coacha ma wypracowanych wiele godzin coachingowych oraz opracowane programy rozwojowe (ścieżki rozwoju zespołów) m.in.  Program Rozwoju Talentów. 

W Minds of Hope pracuje przede wszystkim z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym, wzmacnianiem pewności siebie oraz tymi, którzy zagubili się a pragną zmiany, by ponownie odczuwać szczęście. Realizuje projekty oparte na uważności i współczuciu. Pracuje stacjonarnie i online, współtworzy i współprowadzi szkolenia otwarte i zamknięte.

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:

Ukończenie szkolenia z mediacji –  nauczyło ją słuchać, rozstrzygać ugodowo konflikty i szukać rozwiązań satysfakcjonujących obie strony. Ukończyła także kurs  mindfulness – co wzbogaciło jej umiejętności menadżerskie o uważność, zachowywanie harmonii, energii i wrażliwości w otaczającym świecie biznesu. 

Na każdym stanowisku ma swoje sukcesy i osiągnięcia – zbudowanie działu, spisanie procesów w procedury, budowanie procesów od nowa, przejęcie z IT największego budżetu w pionie 52 mln zł (strategiczny obszar dla spółki, KPI).

Poprzez organizowanie przetargów, jako Przewodnicząca Komisji Przetargowej, zdywersyfikowała dostawców usług, obniżając co roku koszty. Poziom realizacji celów  biznesowych jej obszaru zawsze był na poziomie satysfakcjonującym przełożonych. Dzięki takim umiejętnościom w pracy coacha i mentora potrafi wspierać osoby w zmianie oraz poszukujących efektywnych dróg rozwoju.

Cechy charakterystyczne: dobra dusza, miłośniczka dobrej kawy, sushi, kreatywnych pomysłów i dalekich podróży przez siebie zorganizowanych.