mgr Alicja Ciszewska

Wykształcenie:

Ukończyła psychologię, specjalność psychologia kliniczna i zdrowia na Uniwersytecie Łódzkim. Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny (PTTPB nr 449). Szkolenie w psychoterapii ukończyła w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie pod kierownictwem dr n. med  A. Popiel i dr n. hum Ewy Pragłowskiej. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej.

Praca zawodowa:

Zatrudniona w Klinice Psychiatrii Młodzieżowej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie na co dzień zajmuje się wsparciem nastolatków i ich rodzin. Specjalizuje się w pracy z młodzieżą i młodymi dorosłymi cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, uzależnienia oraz osobami dokonującymi samouszkodzeń.

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:

Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach nakierowanych na skuteczne interwencje w pracy z nastolatkami i młodymi dorosłymi. Regularnie uczestniczy w konferencjach psychologicznych i psychoterapeutycznych. Prowadzi warsztaty skierowane na rozwój umiejętności społecznych młodzieży. Jej praca podlega stałej superwizji.

Prywatnie pasjonatka podróży, czas wolny najchętniej spędza w gronie najbliższych.