mgr Aneta Murzynowska

Wykształcenie:

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie SPWS o kierunku psychologia, ścieżka zdrowie i rozwój (kliniczna) broniąc pracę magisterską na temat wypalenia zawodowego obszarowych kontrolerów ruchu lotniczego w PAŻP pod kierownictwem prof. dr hab. Tadeusza Marka.

Studia licencjackie na Uniwersytecie SWPS obroniła pracą licencjacką na temat mentalizowania bliskich związków przez dorosłe dzieci alkoholików pod kierownictwem dr Bartosza Zalewskiego.

Ukończyła także studia podyplomowe z Psychotraumatologii oraz certyfikowane szkolenie specjalistyczne w zakresie terapii EMDR (eyemovementdesensitization and reprocessing – odwrażliwianie i przetwarzanie za pomocą ruchu gałek ocznych).

Praca zawodowa:

Przez długi czas była zatrudniona w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej jako specjalista ds. rozwoju personelu – psycholog, gdzie między innymi prowadzi interwencje kryzysowe indywidualne i grupowe, a także indywidualne konsultacje psychologiczne z pracownikami w kryzysach zawodowych.

W Minds of Hope pomaga nastolatkom i dzieciom znajdującym się w kryzysach społecznych, borykającym się z lękami przed odrzuceniem i brakiem akceptacji, niskim poczuciem wartości. Towarzyszy dorosłym osobom w przejściu przez zmianę, pomaga w odnalezieniu radości życia, wspiera w mierzeniu się z codziennymi trudami życia, towarzyszy w pracy nad redukcją lęku i stresu.

Pracuje z wykorzystaniem metod behawioralno-poznawczych oraz TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach).

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:

Odbyła staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w I klinice psychiatrycznej na oddziale F2.

Jest Certyfikowanym Coachem ICC i Masterem RMP – naukowej metody badawczej weryfikującej wewnętrzną motywację człowieka.

Uczestniczy w licznych webinariach i szkoleniach rozwijających jej kompetencje w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi osobami. Ukończyła specjalistyczne szkolenie z zakresu interwencji kryzysowej i kontynuuje rozwój swoich kompetencji w zakresie psychotraumatologii.

Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia, ogrodnictwa i „ładowania baterii” na łonie natury.