mgr Justyna Bułdys

Wykształcenie:

Jest z wykształcenia psycholożką (studia o specjalizacji Psychologia Pracy i Stresu na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie), trenerką, coachem (2-stopniowe szkolenie coachingowe w metodzie CoachWise w Coaching Center), inspektorką ochrony danych osobowych (studia podyplomowe w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie) oraz certyfikowaną audytorką wiodącą w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji wg ISO 27001 (TUV NORD).

Praca zawodowa:

Od lat interesuje ją tematyka zarządzania jakością oraz ochroną informacji szczególnych kategorii. Jestem członkinią zarządu Fundacji Q działającą w tym właśnie obszarze.

Do problematyki ochrony danych osobowych podchodzi interdyscyplinarnie, łącząc wiedzę z zakresu prawa, informatyki, zarządzania i psychologii. Ceni praktyczny aspekt szkoleń, warsztatów i konsultacji z zakresu ochrony danych.

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:

Ma 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów m.in. dla firm, organizacji pozarządowych i administracji publicznej.

W Minds of Hope, wraz z dedykowanym zespołem, prowadzi audyty, szkolenia oraz usługi doradcze dla placówek medycznych, centrów kosmetologicznych i medycyny estetycznej oraz gabinetów stomatologicznych w zakresie przygotowania i przestrzegania RODO (Rozporządzenia dot. Ochrony Danych Osobowych). Zobacz ulotkę, kliknij TUTAJ.