mgr Marta Brzosko

Wykształcenie

Ukończyła studia licencjackie i magisterskie multikulturalne i różnorodności kulturowej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ponadto ma wykształcenie z zakresu Mindsfulness and Compassion in Psychotherapy na Uniwersytecie SWPS (Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny w Warszawie).

Praca zawodowa:

W Minds of Hope pracuje warsztatowo z osobami zainteresowanymi praktyką uważności. Przy prowadzeniu zajęć dla grup Marta kieruje się własną wersją zasady 80/20, czyli: 80% warsztatu ma formę doświadczalną, a 20% to część informacyjna. Obecnie pracuje nad rozwijaniem i doskonaleniem programu dotyczącego uważnych relacji.

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie

Po ukończeniu kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, przez parę lat szukała swojej ścieżki w różnych miejscach. W tym burzliwym, ale i fascynującym okresie organizowała sztuki teatralne, pracowała z niepełnosprawnymi w Szkocji i wspierała logistycznie warsztaty rozwoju osobistego we Francuskich Alpach. 

Marta medytuje w tradycji mindfulness od prawie czterech lat. Jej pasją, a zarazem zawodem, jest pisanie o rzeczach jej zdaniem najważniejszych – ludzkiej świadomości, psychologii, zagadnieniach ekologicznych i społecznych. Obecnie publikuje swoje teksty głównie na platformie Medium.com