mgr Marta Łachacz

 Wykształcenie:

Ukończyła studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej SWPS na kierunku Seksuologia Praktyczna. Posiada certyfikat doradcy okołotestowego w zakresie HIV/AIDS  sygnowany przez Krajowe Centrum ds. AIDS. Aktualnie jest w procesie szkolenia specjalizacyjnego The Certified Sex Coach™ oraz certyfikacji przez Sex Coach U – ośrodka certyfikującego sex coach’ów na całym świecie.  Ponadto na bieżąco poszerza wiedzę  na różnego rodzaju kursach, warsztatach i szkoleniach.

Praca zawodowa:

W seksuologii  fascynuje ją wpływ kultury, tradycji, religii, przekonań czy narzuconych norm społecznych na kształtowanie się ludzkiej seksualności na każdym etapie życia oraz jak  wpływa to na budowanie relacji, samoakceptację, zrozumienie i wyrażanie własnych potrzeb.

W Mind of Hope pracuje z dorosłymi, zarówno w terapii indywidualnej, jak i terapii par, osobami ze społeczności LGBTQ oraz osobami, którym choroby lub niepełnosprawność blokują lub uniemożliwiają  prowadzenie życia seksualnego.

Marta jest wieloletnim producentem i kierownikiem produkcji filmowej, koordynowała wiele projektów fabularnych, dokumentalnych, reklam i programów telewizyjnych. Wolny czas lubi spędzać na Mazurach, skąd pochodzi, w kinie lub wśród przyjaciół.