Aktualności

Światowy Dzień Walki z Rakiem

informacja własna: Minds of Hope

4 lutego  przypada Światowy Dzień Walki z Rakiem. Został zainicjowany w 2000r. w na Światowym Szczycie Walki z Rakiem, który odbył się w Paryżu.

Minds of Hope wspiera chorych oraz ich bliskich w trakcie diagnozy nowotworowej poprzez wiedze i doświadczenie swoich specjalistów: onkologów psychoonkologów, psychodietetyków. Przygotowaliśmy też coś z okazji tego święta:

Każdego roku w Polsce zachorowuje na raka ok. 140 tyś osób, zaś umiera prawie 100 tyś. Jeśli chcesz sprawdzić więcej statystyk zajrzyj TUTAJ i pamiętaj – rak wcześnie wykryty, daje szanse na wyleczenie i powrót do pełni zdrowia. Dlatego nie bój się, badaj się i lecz się!

Każda osoba, która zarejestruje się do nas w okresie od 3 lutego do 5 lutego (do godziny 23:59) na wizytę do onkologa, psychoonkologa lub psychodietetyka, będzie mogła do 15 lutego włącznie skorzystać z bezpłatnej porady* w siedzibie Minds Of Hope lub w formie on-line.

W trakcie porady będzie możliwość:

  • dowiedzenia się o sposobach profilaktyki pierwotnej i wtórnej
  • omówienia aktualnych problemów natury somatycznej i psychosomatycznej
  • dopytania o niepokojące objawy i ewentualne rekomendacje dot. ścieżki postępowania diagnostyczno-terapeutycznego
  • zasięgnięcia rekomendacji nt. zdrowego sposobu odżywiania, które wspomaga prewencję nowotworów

Ponadto, w dniu 17 lutego (sobota) w godzinach od 17.30 do 19.00 zapraszamy na pogadankę**, w trakcie której poruszone zostaną następujące tematy:

  • Profilaktyka raka płuca
  • Dieta a nowotwory
  • Stres a choroba nowotworowa

Rejestracja, celem skorzystania z porady oraz na udział w pogadance, odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: KONTAKT  i/lub poprzez wiadomość na FB

Zapraszamy.

* porada do 20 min.
** liczba miejsc ograniczona