Szkolenia otwarte

Uważność, mądry umysł w pracy z chwiejnością emocjonalną

Jednodniowe szkolenie skierowane do osób, które chcą poznać i zbliżyć się do swoich emocji. Także dla osób, które cierpią ze względu na nadwydajność emocjonalną, ze zdiagnozowaną osobowością borderline oraz innymi trudnościami w radzeniu sobie z emocjami, np. gniewem.

Chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zajrzyj na stronę szkolenia…Podczas warsztatu zostaną zaprezentowane zagadnienia dotyczące emocji:

 • Czym są emocje i jakie jest ich źródło
 • Jakie jest znaczenie emocji w życiu człowieka
 • Po czym poznać, że pojawiają się w nas dane emocje i jak je identyfikować
 • Emocjonalna mapa naszego ciała
 • Podstawowe techniki radzenia sobie z emocjami – praktyczne ćwiczenia i metody z zakresu technik poznawczo-behawioralnych, uważności, pracy z ciałem, pracy z oddechem

Prezentowany materiał będzie w oparciu o praktykę uważności i współczucia (mindfulness & compassion) oraz techniki poznawczo-behawioralne (w tym DBT). Uczestnicy będą mogli także doświadczyć wybranych metod w ramach formalnej i nieformalnej praktyki uważności. Zdobyta wiedza i umiejętności będą użyteczne w codziennym funkcjonowaniu, do zastosowania od zaraz, jak również do trenowania indywidualnie dzięki temu, że będą one dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników.

Planowane korzyści dla Uczestników:

Rozumienie mechanizmów funkcjonowania emocjonalnego, nauka oddziaływania praktyk uważności na wyciszenie nieadekwatnych, a wzmacnianie adekwatnych reakcji umysłu w sytuacjach, w których czujemy zbyt silne napięcie emocjonalne, a także indywidualne doświadczanie skuteczności metody redukcji stresu opartej na mindfulness.

Prowadzący:

 • psycholog, psychoterapeuta dr n. med. Anna Kieszkowska-Grudny
 • psycholog dr n. społ. Bogna Szymańska-Kotwica

Daty, czas trwania, płatności, ważne informacje:

Termin: sobota, 16 maja 2020, w godzinach od 10:00 do 17:00

Miejsce: Warszawa

Cena za szkolenie: 790 zł brutto (chcesz złapać bonus, czytaj niżej)

Dane do przelewu:
02 1050 1025 1000 0092 0370 7410
Minds of Hope
ul. Sokołowska 9/327
01-142 Warszawa

W tytule przelewu należy podać Imię i Nazwisko oraz informację oraz tytuł szkolenia.

UWAGA BONUSY:

 • ZA SZYBKOŚĆ PODEJMOWANIA DECYZJI: dla osób, które zapiszą się i wpłacą 50% ceny szkolenia do dnia 10 lutego 2020r. do godz. 23.59 – zapłacisz jedynie 650,00 zł brutto
 • ZA BYCIE ŻYCZLIWYM DLA INNYCH: weź przyjaciela lub przyjaciółkę, siostrę lub brata, mamę lub tatę, a może sąsiada lub sąsiadkę – jeśli zapiszecie się w 2 lub więcej osób na raz nie później niż do 10 lutego 2020r. do godz. 23.59 oraz wpłacą 50% ceny nie później niż do 3 dni od rejestracji – każde z Was zapłaci jedynie 680,00 zł brutto
 • …a resztę zostawicie sobie na atrakcje w Warszawie
 • Bonusy się nie łączą, więc wybierz najlepszy dla siebie ?

Szkolenie ma charakter praktyczny, interdyscyplinarny, przez co będzie dużo się działo i nie będzie czasu na nudę, choć znajdziemy czas na wyciszenie.

Warunki uczestnictwa:

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie i przesłanie na adres kontakt@mindsofhope.eu druku Formularza Zgłoszeniowego oraz akceptacja Regulaminu.

Podstawą do uiszczenia należności jest faktura Pro Forma, która zostanie przesłana w postaci PDF na adres mailowy podany w Formularzu Zgłoszeniowym.

Zasady składania rezygnacji zostały określone w Regulaminie. W przypadku złożenia rezygnacji w terminie późniejszym niż 10 dni kalendarzowych przed terminem wydarzenia, Organizator zastrzega sobie prawo do obciążenia zamawiającego pełnymi kosztami udziału w warsztacie.

Jedynie terminowe dokonanie płatności gwarantuje udział w warsztacie. Liczba miejsc jest OGRANICZONA.

Więcej informacji pod adresem:

 • kontakt@mindsofhope.eu
 • telefon: +48 730.990.327 (Minds of Hope)
                 +48 605.636.433 (Bogna Szymańska-Kotwica)