Prelekcje i pogadanki

ZŁAP ODDECH – II otwarta praktyka uważności

?II OTWARTA PRAKTYKA UWAŻNOŚCI ? II OTWARTE SPOTKANIE Z UWAŻNOŚCIĄ ?

Złap oddech. Po prostu bądź!

Każdego dnia dzieje się coś. W każdej chwili czujemy coś. W każdym momencie doświadczamy czegoś. Niezależnie od dnia i pory roku. Po prostu jesteśmy!!!

Dzięki formalnym i nieformalnym praktykom uważności mamy możliwość eksplorowania siebie samego takimi jakimi jesteśmy, niezależnie od tego, co dzieje się dookoła. Możemy być z naszymi myślami, emocjami, odczuciami w ciele – spojrzeć na siebie, jak na najlepszego przyjaciela. Dając sobie troskę, opiekę, życzliwość i niewymuszone dobro!

Oddech także po prostu jest! Nie trzeba się nadmiernie starać. Nie dzieli nas na lepszych i gorszych. Nie porównuje, nie ocenia, ani nie karze.  Towarzyszy cały czas w podróży jaką jest życie. To właśnie dzięki niemu jesteśmy: działamy, mówimy, czujemy, a nawet myślimy. Koncentrując uwagę na oddechu mamy możliwość kultywowania spokojnego, niczym niezmąconego umysłu, a ta uwaga nabiera stałości i swobody. 

Zapraszamy na spotkanie, w którym po całym dniu aktywności będzie można Złapać oddech! Będą to zajęcia z elementami uważności, relaksacji i współczucia. To spotkanie wyróżnia wszechstronne podejście do pracy z oporem, napięciem oraz stresem. Dzięki wielu ćwiczeniom praktycznym, każdy uczestnik będzie mógł doświadczyć na sobie różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wybrać to co dla niego jest najlepsze. Będzie to przestrzeń na zatrzymanie się w codziennym pędzie i bycie ze sobą.

Tak jak na siłowni trenujemy swoje ciało, tak na tym spotkaniu będziemy doświadczać sfery emocji, myśli i odczuć w ciele. Dzięki temu będzie można poczuć wdzięczną lekkość bytu, nieskrępowane bycie autentycznym w danej chwili, bez konieczności bycia jakimś! Poznanie siebie samego takim jakim się jest.

Byłeś na I spotkaniu, przyjdź na II. Nie byleś na I spotkaniu, przyjdź na II, bo zajmiemy się tobą tak, jakbyś był na też na I-szym.

Dla kogo

Spotkanie dedykowane jest wszystkim zainteresowanym formalną i nieformalną praktyką uważności. W szczególności osobom, które chcą:

 • lepiej poznać siebie i pobyć ze sobą
 • dać sobie prezent w postaci życzliwości i wyrozumiałości
 • Złapać oddech! po dniu wypełnionym aktywnościami, ciężką pracą, pędem codziennych spraw
 • zadbać o siebie

A także dla osób, które:

 • odczuwają napięcie i stres
 • męczą się zamartwianiem lub dręczącymi myślami
 • potrzebują wsparcia lub mobilizacji w praktykowaniu uważności

Termin: piątek  11.10.2019r., godz.: 18:00- 20:30

Miejsce: Minds of Hope, ul. Sokołowska 9/327 – szczegóły dojazdu TUTAJ

Cena za spotkanie: 48,00 zł (chcesz złapać bonus, czytaj niżej)

Dane do przelewu:
02 1050 1025 1000 0092 0370 7410
Minds of Hope
ul. Sokołowska 9/327
01-142 Warszawa

W tytule przelewu należy podać Imię i Nazwisko oraz informację o rodzaju i terminie wykonanej usługi.

UWAGA BONUSY:

 • ZA SZYBKOŚĆ PODEJMOWANIA DECYZJI: dla osób, które zapiszą się i wpłacą opłatę do dnia 29 września 2019 do godz. 23.59 – zapłacisz jedynie 40,00 zł i dodatkowo 10% rabatu na kolejne spotkanie z uważnością
 • ZA BYCIE ŻYCZLIWYM DLA INNYCH: weź przyjaciela lub przyjaciółkę, siostrę lub brata, mamę lub tatę, a może sąsiada lub sąsiadkę – jeśli zapiszecie się w 2 lub więcej osób na raz nie później niż do 29 wrześniakażde z Was zapłaci jedynie 40,00 zł i dodatkowo 10% rabatu na kolejne spotkanie z uważnością dla każdego
 • ZA DOBRY START: każdy kto dopiero zaczyna swoją podroż z mindfulness, dostanie od nas rabat NA START – jeśli zapiszecie się do 3 października i podacie hasło “ŁAPIĘ ODDECH NA START” – płacicie jedynie 40 zł
 • Bonusy się nie łączą, więc wybierz najlepszy dla siebie ?

Warunki uczestnictwa:

Aby wziąć udział w tej praktyce prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres kontakt@mindsofhope.eu lub przez messengera na stronie @MindsOfHope

W przypadku złożenia rezygnacji w terminie po 4 października Organizator zastrzega sobie prawo do obciążenia zamawiającego pełnymi kosztami udziału w warsztacie.

Jedynie terminowe dokonanie płatności gwarantuje udział w praktyce. Liczba miejsc jest OGRANICZONA.

Więcej informacji pod adresem: