Prelekcje i pogadanki

ZŁAP ODDECH na koniec roku… zapraszamy na IV otwartą praktykę uważności

III OTWARTA PRAKTYKA UWAŻNOŚCIIV OTWARTE SPOTKANIE Z UWAŻNOŚCIĄ

Złap oddech przed świętami. Po prostu bądź!

Gonitwa myśli, gonitwa po sklepach, czy zdążę, czy kupię fajne prezenty, co przygotować na Wigilię, a może wyjechać i mieć święty spokój? Czy w tym wszystkim mamy choć małą chwilę dla siebie, z zauważeniem tego, co nas spotyka, dotyka, jak sobie radzimy z presją czasu, ludzi, zadań? A przecież w każdej chwili czujemy coś. W każdym momencie doświadczamy czegoś. Niezależnie od dnia i pory roku. Po prostu jesteśmy!!!

Dzięki formalnym i nieformalnym praktykom uważności mamy możliwość eksplorowania siebie samego takimi jakimi jesteśmy, niezależnie od tego, co dzieje się dookoła. Możemy być z naszymi myślami, emocjami, odczuciami w ciele – spojrzeć na siebie, jak na najlepszego przyjaciela. Dając sobie troskę, opiekę, życzliwość i niewymuszone dobro!

Oddech także po prostu jest! Nie trzeba się nadmiernie starać. Nie dzieli nas na lepszych i gorszych. Nie porównuje, nie ocenia, ani nie karze.  Towarzyszy cały czas w podróży jaką jest życie. To właśnie dzięki niemu jesteśmy: działamy, mówimy, czujemy, a nawet myślimy. Koncentrując uwagę na oddechu mamy możliwość kultywowania spokojnego, niczym niezmąconego umysłu, a ta uwaga nabiera stałości i swobody. 

Zapraszamy na spotkanie, w którym po całym dniu aktywności i przygotowań do zbliżających się świąt, będzie można Złapać oddech! Będą to zajęcia z elementami uważności, relaksacji i współczucia. To spotkanie wyróżnia wszechstronne podejście do pracy z oporem, napięciem oraz stresem. Dzięki wielu ćwiczeniom praktycznym, każdy uczestnik będzie mógł doświadczyć na sobie różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wybrać to co dla niego jest najlepsze. Będzie to przestrzeń na zatrzymanie się w codziennym pędzie i bycie ze sobą.

Tak jak na siłowni trenujemy swoje ciało, tak na tym spotkaniu będziemy doświadczać sfery emocji, myśli i odczuć w ciele. Dzięki temu będzie można poczuć wdzięczną lekkość bytu, nieskrępowane bycie autentycznym w danej chwili, bez konieczności bycia jakimś! Poznanie siebie samego takim jakim się jest.

Byłeś na poprzednim spotkaniu, przyjdź na IV. Nie byleś, przyjdź na TO WŁAŚNIE, bo zajmiemy się tobą tak, jakbyś był na też na poprzednich.

Dla kogo

Spotkanie dedykowane jest wszystkim zainteresowanym formalną i nieformalną praktyką uważności. W szczególności osobom, które chcą:

 • lepiej poznać siebie i pobyć ze sobą
 • dać sobie prezent w postaci życzliwości i wyrozumiałości
 • Złapać oddech! po dniu wypełnionym aktywnościami, ciężką pracą, pędem codziennych spraw
 • zadbać o siebie

A także dla osób, które:

 • odczuwają napięcie i stres
 • męczą się zamartwianiem lub dręczącymi myślami
 • potrzebują wsparcia lub mobilizacji w praktykowaniu uważności

Termin: piątek  13.12.2019r., godz.: 18:00- 20:30

Miejsce: Minds of Hope, ul. Sokołowska 9/327 – szczegóły dojazdu TUTAJ

Cena za spotkanie: 48,00 zł (chcesz złapać bonus, czytaj niżej)

Dane do przelewu:
02 1050 1025 1000 0092 0370 7410
Minds of Hope
ul. Sokołowska 9/327
01-142 Warszawa

W tytule przelewu należy podać Imię i Nazwisko oraz informację o rodzaju i terminie wykonanej usługi.

UWAGA BONUSY:

 • ZA SZYBKOŚĆ PODEJMOWANIA DECYZJI: dla osób, które zapiszą się i wpłacą opłatę do dnia 29 listopada 2019 do godz. 23.59 – zapłacisz jedynie 40,00 zł
 • ZA BYCIE ŻYCZLIWYM DLA INNYCH: weź przyjaciela lub przyjaciółkę, siostrę lub brata, mamę lub tatę, a może sąsiada lub sąsiadkę – jeśli zapiszecie się w 2 lub więcej osób na raz nie później niż do 29 listopada do godz. 23.59 każde z Was zapłaci jedynie 40,00 zł 
 • ZA DOBRY START: każdy kto dopiero zaczyna swoją podroż z mindfulness, dostanie od nas rabat NA START – jeśli zapiszecie się do 4 grudnia do godz. 17.00 i podacie hasło “ŁAPIĘ ODDECH NA START” – płacicie jedynie 44 zł
 • Bonusy się nie łączą, więc wybierz najlepszy dla siebie ?

Warunki uczestnictwa:

Aby wziąć udział w tej praktyce prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres kontakt@mindsofhope.eu lub przez messengera na stronie @MindsOfHope

W przypadku złożenia rezygnacji w terminie po 30 listopada Organizator zastrzega sobie prawo do obciążenia zamawiającego pełnymi kosztami udziału w warsztacie.

Jedynie terminowe dokonanie płatności gwarantuje udział w praktyce. Liczba miejsc jest OGRANICZONA.

Więcej informacji pod adresem: