Medycyna

Badanie spirometryczne dla osób zainteresowanych stanem wydolności swoich płuc!!

Smog, palenie tytoniu, alergie wziewne, to tylko kilka powodów, gdy nasze płuca odmawiają współpracy, a nam coraz trudniej i trudniej oddychać.

Tym razem masz możliwość sprawdzenia, jaki jest stan twojego najważniejszego narządu – płuc (przecież bez płuc nie dostarczymy organizmowi tlenu, a bez tlenu nie ma życia!). W jaki sposób? takim badaniem weryfikującym jest SPIROMETRIA. Spirometria: taką formę profilaktyki chorób płuc i oskrzeli, m.in. dla osób palących papierosy oraz osób z podejrzeniem astmy oskrzelowej, Minds of Hope oferuje od lat i możesz liczyć na rzetelne badanie i rekomendacje lekarza specjalisty chorób płuc. W czasie spirometrii badane będą przepływy powietrza w drogach oddechowych, a także pojemność płuc.

Spirometria jest podstawowym, a zarazem nieinwazyjnym i bardzo cennym badaniem pomagającym zdiagnozować, a później kontrolować postępy leczenia w przypadku zaburzeń oddychania takich jak:

  • duszność,
  • męczliwość wysiłkowa,
  • dyskomfort w klatce piersiowej,
  • przewlekły kaszel, zwłaszcza u osób palących papierosy lub osób z alergiami wziewnymi.

To badanie pozwala również różnicować przyczynę duszności u osób z chorobami układu krążenia.

Wykonanie badania spirometrycznego jest podstawowym warunkiem wyboru odpowiedniego leczenia lekami wziewnymi, a w dalszym etapie leczenia pozwala na kontrolę efektów terapii.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez FB lub pisząc na adres kontakt@mindsofhope.eu / dzwoniąc pod telefon: +48 730.990.327.

ZAPRASZAMY!!!

Uwaga: można umówić się wyłącznie na spirometrię lub od razu połączyć to z konsultacją u lekarza pulmonologa, onkologa, który dobierze odpowiednie leki i dalszą diagnostykę lub leczenie, jeśli będzie potrzebne.

Zapisz się już teraz!!

Nie ma co zwlekać, przecież nie ma nic cenniejszego niż zdrowie!!!!