dr n. hum. Anna Siwy-Hudowska

Wykształcenie:

Doktor psychologii, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Studia magisterskie odbyła na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, specjalizując się w psychologii kliniczno-wychowawczej dzieci i młodzieży oraz w psychologii menedżerskiej.

Ukończyła studia podyplomowe Psychologia sportu na AWF w Warszawie oraz Analizy Statystyczne  i Data Mining w Biznesie pod patronatem SAS Institute Polska w SGH w Warszawie.

Praca zawodowa:

Interesuje się psychologią sportu, temperamentu, stresu i jakości życia oraz zastosowaniami technik statystycznych w badaniach psychologicznych, pedagogicznych, medycznych i pokrewnych.

W Minds of Hope pracuje przede wszystkim ze sportowcami (dorosłymi i małoletnimi), ich rodzicami i trenerami dyscyplin sportowych oraz w zakresie psychologii pozytywnej z osobami, którym zależy na poznaniu i rozwijaniu mechanizmów motywacyjnych w różnych aspektach życia.

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:

Uczestniczyła także w rocznej Szkole Trenerów, gdzie zdobyła profesjonalne przygotowanie w zakresie prowadzenia warsztatów umiejętności psychospołecznych. Ukończyła wiele kursów i warsztatów z zakresu statystyki, coachingu, pomocy psychologicznej dorosłym i dzieciom, w tym I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Stale uczestniczy w konferencjach psychologicznych i  metodologiczno-statystycznych oraz publikuje artykuły naukowe w tych dziedzinach.

Prywatnie jest matką dwójki dzieci, a czas wolny najchętniej spędza w kinie, na rowerze, na pływalni, pod żaglami lub po prostu wśród przyjaciół.